У жовтні керуюча компанія "Місто для людей Миколаїв" основну увагу зосередила на підготовці до опалювального сезону, заміні мереж водопостачання, прибиранні опалого листя.


За звітний період до компанії надійшло 1799 заявок, всього закрито – 1550 заявок: 468 заявок було виконано за попередні періоди і 1082 за жовтень.



Серед отриманих заявок була 501 аварійна, вони повністю відпрацьовані в термін до 2 годин з моменту надходження. 

Компанія є активним учасником міської Програми з відшкодування витрат на відновлення внутрішньобудинкових мереж водопостачання співвласникам багатоквартирних будинків м. Миколаєва на 2023-2024 роки. Згідно з нею, співвласники багатоквартирних будинків можуть отримати часткову компенсацію вартості поточних ремонтів мереж водопостачання, але мова йде про ті, що розташовані лише в підвалах багатоповерхівок. Отримати компенсацію можуть як керуючі компанії, так і ОСББ. Кошти повертатимуть за ремонтні роботи, виконані в період дії програми: 2023-2024 роки, а сума компенсації складатиме 50% від загальної вартості виконаних робіт та витрачених матеріалів, однак не більше 150 тисяч гривень.

Станом на 31.10.2023р вже 94 багатоповерхівки, що знаходяться в управлінні "Місто для людей Миколаїв", скористалися можливістю відновлення водопровідних мереж. У підвалах цих будинків фахівці провели повну заміну металевих трубопроводів холодного водопостачання на нові – пластикові або ПВХ. 

Варто зазначити, що для мешканців участь у Програмі нічого не вартує, але в першу чергу ремонти проводяться в тих будинках, де є вчасна оплата за послугу з управління та, відповідно, накопичення коштів на фонді будинку. Адже компанія-управитель як Учасник Програми має одразу оплатити 100% вартості за закупівлю матеріалів та виконання робіт. 

В рамках підготовки до опалювального сезону компанія "Місто для людей Миколаїв" проводить гідравлічні випробування в будинках, що обслуговує. Внутрішньобудинкові мережі центрального опалення заповнюються водою, після чого в них штучно створюють тиск. Так трубопроводи перевіряють на міцність та щільність.

Прибирання опалого листя – пріоритетне завдання для клінінгової служби в період активного листопаду. Фахівці оснащені граблями та спеціальною технікою – вітродуйками, які здувають листя, не пошкоджуючи грунт і не шкодячи довкіллю.

Для зв'язку мешканців з компанією працює цілодобова гаряча лінія, оператори якої завжди готові проконсультувати з усіх питань, які стосуються обслуговування будинків. Прийом клієнтів здійснюється в офісі компанії.

Компанія вдячна кожному, хто вчасно сплачує за послугу з управління. Це дає можливість оплачувати роботу наших фахівців, закуповувати необхідні матеріали, інвентар, паливо та піклуватись про багатоквартирні будинки Миколаєва.

Колектив керуючої компанії "Місто для людей Миколаїв" працює далі з вірою в Перемогу!