У грудні керуюча компанія "Місто для людей Миколаїв" основну увагу зосередила на заміні мереж водопостачання, поточних ремонтах вхідних груп, роботах по налагодженню опалення в будинках тощо.


За звітний період до компанії надійшло 1119 заявок, всього закрито – 1091 заявка: 484 заявки було виконано за попередні періоди і 607 за грудень.


Серед отриманих заявок було 288 аварійних, вони повністю відпрацьовані в термін до 2 годин з моменту надходження. 

У підвалах 10 будинків фахівці провели повну заміну металевих трубопроводів холодного водопостачання на нові – пластикові або ПВХ. Дані роботи здійснюються завдяки участі компанії “Місто для людей Миколаїв” у міській Програмі з відшкодування витрат на відновлення внутрішньобудинкових мереж водопостачання співвласникам багатоквартирних будинків м. Миколаєва на 2023-2024 роки. Згідно з нею, співвласники багатоквартирних будинків можуть отримати часткову компенсацію вартості поточних ремонтів мереж водопостачання.

У грудні малярно-штукатурна бригада виконувала поточні ремонти вхідних груп під'їздів.

Пориви на тепломережах та перезапуски котелень зумовили ситуацію, коли слюсарі-сантехніки компанії змушені були по декілька разів запускати тепло до будинків. Наразі усі будинки, що знаходяться в обслуговуванні компанії, з теплом.

Для зв'язку мешканців з компанією працює цілодобова гаряча лінія, оператори якої завжди готові проконсультувати з усіх питань, які стосуються обслуговування будинків. Прийом клієнтів здійснюється в офісі компанії.

Компанія вдячна кожному, хто вчасно сплачує за послугу з управління. Це дає можливість оплачувати роботу наших фахівців, закуповувати необхідні матеріали, інвентар, паливо та піклуватись про багатоквартирні будинки Миколаєва.

Продовжуємо й далі працювати на комунальному фронті та допомагати наближенню Перемоги.