Минає ще один рік роботи керуючої компанії “Місто для людей Миколаїв” в реаліях війни. Фахівці компанії працювали в умовах дефіциту електроенергії, високої аварійності водопроводів, ворожих обстрілів та комендантських годин. Ці виклики та труднощі вдалося подолати завдяки згуртованості колективу та стабільній роботі на комунальному фронті. Фахівці компанії роболи усе від них залежне, щоб кожен містянин був зі звичними благами: теплом, світлом, водою тощо. Пропонуємо до уваги миколаївців звіт за 2023 рік.


За поточний рік компанія відремонтувала 5600 м.кв. м'яких покрівель, 4700 м.кв. шиферних покрівель, замінила більше 9800 м.п. трубопроводів холодного водопостачання,1500 м.п електропроводки, оновила 41 вхідну групу у багатоповерхівках. Крім того, надавалися усі інші послуги, що входять до тарифу на утримання багатоквартирного будинку та прибудинкової території. Усього за рік закрито 12962 заявки від миколаївців. 5244 з них аварійні, виконані на 100%.

Варто зауважити, що від початку вторгнення компанія ні на день не припиняла надавати послуги з управління будинками. Навіть якщо більшість мешканців евакуювалася з міста та покинула свої оселі, решта мали отримувати усі комунальні блага. Крім того, неможливо "вимкнути", "відключити" послугу з управління, адже в такому випадку інженерні мережі та конструктивні елементи вийдуть з ладу, що спричинить аварії як в місцях загального користування, так і в квартирах мешканців.

На жаль, обстріли Миколаєва ще тривають, тому до планових ремонтних робіт додаються роботи з ліквідації наслідків руйнувань. Наприклад, у травні 2023 року від вибухової хвилі постраждали 8 багатоповерхівок, які знаходяться в управлінні  компанії “Місто для людей Миколаїв”. У них були вибиті вікна, пошкоджені двері, балкони. В таких випадках фахівці не полишали у біді мешканців, приходили розгрібати завали, прибирати сміття, відновлювати комунікації, допомагали закривати вікна плівкою та OSB, спільно із Департаментом ЖКГ ремонтували покрівлі.


Для боротьби з високою аварійністю на мережах холодного водопостачання внаслідок використання технічної солоної води міська рада ухвалила Програму часткової компенсації витрат на ремонт водомереж у багатоповерхівках. Компанія “Місто для людей Миколаїв” стала одним з активних учасників даної Програми. Вже 116 будинків, що знаходяться в її управлінні, скористалися можливістю відновлення водопровідних мереж. У підвалах багатоповерхівок фахівці провели повну заміну трубопроводів холодного водопостачання. Старі, металеві труби замінили на нові, пластикові або ПВХ, у кількості більше 4000 м.п. Роботи тривали з квітня 2023 року та продовжаться у наступному році.

Запуск опалення – найвідповідальніший етап року для всіх комунальників – у Миколаєві відбувався складно. З боку компанії було виконано комплекс підготовчих заходів (ремонти елеваторних вузлів, запірної арматури, аварійних ділянок трубопроводів тощо), щоб підготувати будинки до подачі теплоносія. З 14 листопада розпочався опалювальний сезон, фахівці керуючої компанії "Місто для людей Миколаїв" підключили до системи центрального опалення будинки, що знаходяться в її управлінні. На жаль, через високу аварійність на мережах теплопостачальних організацій та перезапуски котелень слюсарі компанії проводили прийом тепла на тих самих будинках по декілька разів. Також параметри теплоносія довгий час не відповідали нормативам, що не давало можливості розповітрювати системи. Наразі усі будинки, що обслуговує компанія, з теплом. 

Клінінгова служба щодня підтримувала чистоту і порядок на прибудинкових територіях. Також у залежності від пори року проводилися сезонні роботи: у зимовий період оброблення протиожеледною сумішшю та розчищення снігу, влітку покоси трави та карантинних бур’янів, восени прибирання опалого листя. 

У наступному році компанія “Місто для людей Миколаїв” планує продовжити ремонти покрівель, інженерних мереж, оперативно усувати аварійні ситуації, доглядати за прибудинковою територією. Затишок та безпека в оселях миколаївців залишаються пріоритетним завданням для компанії, навіть попри можливі ризики. Мешканцям пропонуватимуться індивідуальні договори, а також інвестиції для ремонтів, що надасть співвласникам можливість не лише обслуговувати будинок, але і покращувати його стан.

Колектив компанії "Місто для людей Миколаїв" щиро вітає миколаївців з прийдешніми новорічними святами, бажає скорішої Перемоги, мирного неба і затишку в оселях. 

     Довідково:

Подати заявку, в тому числі аварійну, отримати консультацію можна за номером цілодобового колл-центру “Місто для людей” у Миколаєві 067 400 90 91.

Заявки на виконання робіт приймаються цілодобово без вихідних. Менеджери компанії обов'язково проконсультують та допоможуть у вирішенні питань клієнтів.

Також повна клієнтська підтримка доступна на офіційному сайті компанії https://mdl.com.ua/.